Značky, pri ktorých stojíme

značky a projekty, ktoré tvoríme spoločne s našimi blízkymi obchodnými partnermi

Združenie procooperation združuje poskytovateľov kvalitných služieb v oblastiach poradenstva pri financovaní projektov, riadenia projektov, digitalizácie a komplexnej kybernetickej bezpečnosti. Vďaka združeniu dokážeme našim klientom poskytnúť profesionálejšie služby v kratšom čase.

Značka FlexiHospital sa zameriava na aplikovanie moderných technológií v oblasti zdravotníckej starostlivosti. Naše technológie sú určené pre širokú škálu zdravotníckych zariadení, od všeobecných lekárov, cez nemocnice až po zariadenia dlhodobej starostlivosti.

Projekt je zameraný na uľahčenie komunikácie podnikateľa zo štátnou správou vo všetkých obvetviach, ktoré sú pre dodržanie legislatívnych podmienok nevyhnutné. Pomocou nášho systému uľahčujeme podnikateľom registráciu koncového užívateľa výhod, pomáhame im podávať zmeny na príslušný register a množstvo starostí.

V prípravnej fáze.

Sledujte progres spolu s nami

Workshop „Efektívne financovanie projektov a ich úspešná implementácia“.
Workshop „Efektívne financovanie projektov a ich úspešná implementácia“.

V spolupráci s neziskovou organizáciou METRO Vás srdečne pozývame na bezplatný workshop s názvom „Efektívne financovanie projektov a ich implementácia“, ktorý sa uskutoční dňa 09.05.2019 v priestoroch spoločnosti na ulici Pavla Mudroňa 24 v Martine.

Povinná registrácia obchodníkov predávajúcich tabakové výrobky.
Povinná registrácia obchodníkov predávajúcich tabakové výrobky.

Dňom 20.05.2019 vstúpi do platnosti nová povinnosť pre všetkých obchodníkov, ktorí predávajú tabakové výrobky koncovým spotrebiteľom. Všetci takýto obchodníci sú povinní registrovať sa cez portál DATACENTRUM a vypredať všetky zásoby tabakových výrobkov, ktoré neobsahujú identifikačný kód výrobku.