Zanechajte nám správu

*Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov pre účely ďalšieho kontaktovania alebo odpovede na Vašu otázku. Odoslaním formulára nebudete zaradený do marketingovej databáze spoločnosti MLT consulting s.r.o. ani Vaše údaje neposkytneme tretím stranám.

Kontakt

V prípade záujmu o osobné stretnutie nás neváhajte kedykoľvek návštiviť v našich kancelária, návod ako sa na ku nám dostať nájdete nižšie.

MLT consulting s.r.o.

Poštová adresa: Pavla Mudroňa 24, 036 01 Martin.
Kancelária Martin: Pavla Mudroňa 24, 036 01 Martin.

webové sídlo: www.mltconsulting.sk 
e-mailová adresa: kancelaria@mltconsulting.sk
teléfonne číslo: +421 910 987 989

Fakturačné údaje

Obchodné meno: MLT consulting s.r.o.

Sídlo: A. Medňanského 22, 036 08 Martin
IČO: 46 118 748
DIČ: 2023241638
IČ DPH: nie sme platcami DPH.

Ako sa ku nám dostať

Autom: Kancelárie našej spoločnosti sa nachádzajú na II. poschodí budovy Čínskej reštaurácie na ulici Pavla Mudroňa 24. Parkovisko spoločne s vchodom do budovy sa nachádza vo dvore (odbočíte na parkovisko podľa veľkej šípky „SalónINN“).

Vlakom zo stanice Martin: Vystúpite na železničnej stanici v Martine a pôjdete smerom do centra mesta okolo autobusovej stanice. Po približne 5 minútach uvidíte na ľavej strane Čínsku reštauráciu. Naša spoločnosť sídli v tejto budove na druhom poschodí. Vchod do budovy je vzadu vo dvore.

Vlakom zo stanice Vrútky: Vystúpite na železničnej stanici vo Vrútkach a pôjdete ktorýmkoľvek autobusom smer „Nemocnica“ alebo „SAD“ a vystúpite na zástavke „Hlavná pošta“. Po vystúpení zo zastávky hneď uvidíte budovu našej spoločnosti. Vchod do budovy je vzadu vo dvore.